0722-300-690 חייג
לקופה
0item(s)

סל הקניות שלך ריק

Navigation

שימוש באטמי אוזניים נגד רעש חזק

חשוב לדעת כי חשיפה קבועה וממושכת לרעשים חזקים עלולה לפגוע באוזניים, לגרום לדלקות ולהפחית את יכולת השמיעה. באתר של חברת עזרים תמצאו מבחר איכותי של אטמי אוזניים נגד רעש חזק העשויים מחומרים איכותיים כמו סיליקון או ספוג מוקצף. האטמים רכים ונוחים, מותאמים לאוזן המשתמש ומוצעים לצד מגוון מוצרים ועזרים רפואיים נוספים מצרכי חבישה ועד לביגוד חד פעמי.

 

על בעיית נזקי השמיעה

 

על פי נתונים רשמיים, מידי שנה מוגשות לביטוח הלאומי כארבע מאות תביעות בגין פגיעות עבודה הגורמות לנזקי שמיעה. תביעות אלו ברובן מוגשות על ידי אנשים מבוגרים שגילם מעל ארבעים, מכיוון שנזקים לשמיעה אינם נגרמים בבת אחת אלא לרוב תוצאה של נזק מצטבר של חודשים ושנים. כפועל יוצא מכך, ומכיוון שמדובר בהתדרדרות הדרגתית, לרוב העובד ירגיש בבעיית השמיעה כאשר היא מגיעה לדרגה חמורה. בכדי למנוע מצבים אלו יש חשיבות רבה להתגונן בפני רעשים באמצעות אטמי אוזניים איכותיים כפי שיש לחברתנו.

 

כדאיות השימוש באטמי אוזניים

 

לעובדים בסביבה רועשת במיוחד מוצעים מספר פתרונות להגנה בפני רעש. יחד עם זאת, השימוש באטמי אוזניים לרעש חזק לעיתים עדיף ומומלץ עקב מספר סיבות עיקריות:

 

  • מניעת סרבול- לא אחת מלבד מניעת רעש יש גם צורך באמצעי מגן אחרים, כמו קסדה או משקפי מגן. במקרים אלו הוספה של אוזנית מגן עלולה להיות מסורבלת ולכן רבים יעדיפו להשתמש באטמי אוזניים.
  • סביבות לחות וחמות- בסביבה לחה וחמה השימוש באוזניות להגנה מפני רעש חזק אינו נוח ומעיק. כמו כן, הזיעה באזור האוזניות עלולה לגרום לרגישות, פריחה, אדמומיות ודלקות באוזניים. לכן בסביבות שכאלו לרוב עדיף לעשות שימוש באטמים.
  • רמת אטימות- בגלל שערות, משקפים וציוד נוסף האטימה של אוזניות כנגד רעש אינה מושלמת. זאת בעוד שאטמים מולבשים על האוזן ברמת אטימה מקסימאלית וללא שגורמים אחרים יפריעו לחסימת הרעש.

 

להזמנת אטמי אוזניים נגד רעש חזק

 

לצפייה במוצרים לחצו כאן

הזמנת אטמי אוזניים רעש חזקמוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. לקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עזרים בטלפון 0722-300-690.