0722-300-690 חייג
לקופה
0item(s)

סל הקניות שלך ריק

Navigation

פד אלכוהול סטרילי לחיטוי

בחנות האינטרנט של חברת עזרים תמצאו את כל המוצרים הנדרשים לציוד רפואי, תיק עזרה ראשונה ותרופות, מפלסטרים ועד חוסם עורקים. בין היתר באתר משווקים ומוכרים פד אלכוהול סטרילי לחיטוי, מעולה למגוון צרכים רפואיים וצרכי עזרה ראשונה.

 

על אלכוהול איזופרופיל

 

אנו משווקים ומוכרים פד אלכוהול סטרילי רווי בשבעים אחוז אלכוהול איזופרופיל, המיועד לניקוי וחיטוי העור. פדי אלכוהול מכילים איזופרופנול IPA שהינו תרכובת כימית 3H7OH עם ריח חזק וללא צבע, הנוצר עקב תגובה של פרופן למים ומשמש כחומר חיטוי וניקוי. לאיזופרופיל יכולת גבוהה להמיס שומנים, הוא בעל רמה נמוכה של רעילות והוא מתנדף במהירות. חשוב לדעת כי מדובר בחומר דליק ביותר ויש להרחיקו מאש ומהישג ידם של ילדים.

 

השימוש בפד אלכוהול סטרילי

 

אנו משווקים ומוכרים פד אלכוהול סטרילי המשמש בעיקר לניקוי וחיטוי העור. הפעולות נחוצות בין היתר בטרם נטילת דגימת דם או כפעולה מקדימה לזריקה תת עורית, המנקה ומחטאה את העור מחיידקים וזיהומים. כמו כן הפדים מעולים לחיטוי ציוד רפואי וכלי עבודה של רופאים, אחיות ווטרינרים. פד אלכוהול טוב גם לשימושים רפואיים נוספים. כך למשל, הוא יעיל לטיפול בפטרת ציפורנים כטיפול מחטא מקדים למריחת משחה. כמו כן הפדים מעולים כחומר חיטוי בטיולים על גבי פציעות, ואפשר לנקות איתם את העור לאחר כוויה משמן או מים רותחים.

 

מגבוני אלכוהול  לחיטוי

 

לצד פדים אנו גם מוכרים מגבוני אלכוהול לחיטוי. מגבונים אלו משמשים למגוון צרכי חיטוי במוסדות רפואה, מרפאות שיניים, בתי אבות, מכוני קוסמטיקה, קופות חולים ובתי חולים. כך למשל, הם מעולים לניקוי משטחים בהיותם מסירים חיידקים ומחטאים את האזור. בנוסף, המגבונים טובים גם לשימוש בייתי, לחיטוי משטחים שונים כדוגמת מושב אסלה, עמדות החתלה, פינות אוכל, משטחי עבודה במטבח, ועוד.

 

שימושים נוספים בפד אלכוהול

 

מעבר לשימוש הרפואי של פד אלכוהול הוא גם מצוין לחיטוי מגוון משטחים ומוצרים נוספים. כך למשל, הפדים טובים לחיטוי מכשירים אלקטרוניים, מקלדות, עכברים, טלפונים סלולאריים וטלפונים קוויים, מסכי מחשב וטלוויזיה ועדשות לייזר, וכן לניקוי תכשיטים, ידיות של דלתות וארונות. כמו כן, פד אלכוהול טוב להסרת כתמי דיו, ניקוי זכוכית, הברקת מוצרים מניקל וכרום, רענון ריח רע מנעליים ולהסרת כתמי שומן.

 

להזמנת פד אלכוהול סטרילי

לצפייה במוצר לחצו כאן

 

הזמנת פד אלכוהול לחיטוימוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עזרים בטלפון 0722-300-690.