0722-300-690 חייג
לקופה
0item(s)

סל הקניות שלך ריק

Navigation

ציוד עזרה ראשונה מכל סוג

באתר עזרים המתמחה בציוד רפואי מוצע ציוד עזרה ראשונה חיוני, החל במערכות שלמות ועד להזמנת פריטים בודדים כגון פלסטרים וחוסמי עורקים. ציוד עזרה ראשונה למכירה מסופק עם משלוחים לכל כתובת בארץ בין אם לתל אביב, חיפה, אשדוד, באר שבע, ירושלים, נתניה, נהרייה, נצרת, כרמיאל, צפת, טבריה, מודיעין ועוד.

 

חשיבותו של ציוד עזרה ראשונה

 

ציוד עזרה ראשונה הינו חיוני בכל בית, מוסד או בית עסק לרבות גני ילדים, בתי ספר, דיור מוגן, מתנסים, מועדוני ספורט, מרכזי קניות, אולמות אירועים, מסעדות, בתי מלון, מפעלים, בתי מלאכה, מוסכים, הסעות ועוד. הציוד הכלול בערכות אלו חשוב ושימושי לכלל הציבור, בין אם עבר או לא עבר קורס עזרה ראשונה. בין היתר ציוד עזרה ראשונה כולל פלסטרים, משולשי קיבוע, פדים סטריליים, סביעור ועוד. ציוד זה מאפשר להעניק טיפול רפואי לפציעות קלות וטיפול ראשוני למקרי חירום עד הגעת כוחות הצלה. אנו מספקים מגוון סוגי ערכות כאשר כל ערכה תוכננה כך שתתאים לצרכי שימוש שונים, בין אם כציוד עבור בתי ספר, ספורטאים וכו'.

 

מגוון ערכות עזרה ראשונה

 

אנו מספקים ערכות עזרה ראשונה למגוון צרכים וקהלים, לרבות:

 

  • תיק עזרה ראשונה למוסדות חינוך כמו גנים ובתי ספר, המצויד בהתאם להנחיות של משרד החינוך.
  • תיק עזרה ראשונה לקייטנות המסופק בהתאם לדרישות ולתקנות של משרד החינוך.
  • ערכת עזרה ראשונה לספורטאים עבור מועדוני ספורט, מכוני כושר, קבוצת כדורסל, כדורגל ועוד.
  • כדור רשת- ערכות עזרה ראשונה ייעודית לפצעיו אופייניות במשחקי רשת כדוגמת מכות יבשות, שברים, נקע או פריקה של אצבעות.
  • מצבי חירום- תיק ייעודי למצבי חירום לרבות רעידות אדמה או שריפות.
  • צוותי הפקה- תיק עזרה ראשונה עבור צוותי הפקה הפועלים במוקמות סגורים או פתוחים עם מספר מצומצם או גדול של משתתפים.

 

בחירת ציוד עזרה ראשונה

 

יש לדעת כי קיים הבדל בין תכולת ציוד עזרה ראשונה לבית לבין זה של בית ספר, מפעל, קבוצת כדורגל ועוד. ההבדל נוצר עקב כמות האנשים שמשפיעה על כמות הציוד הנדרשת, וכן בהתאם לסוג פציעות אופייניות, ייחודיות או צפויות במקום. בנוסף, לא אחת קיימות הוראות ותקנות לציוד עזרה ראשונה נחוץ בבית ספר, הופעה, אתר בנייה או אחר. במידה ואתם מתלבטים איזה ציוד עזרה ראשונה חיוני לכם, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית בנושא.

 

להזמנת ציוד עזרה ראשונה

לצפייה במוצרים לחצו כאן

 

הזמנת ציוד עזרה ראשונה מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עזרים בטלפון 0722-300-690.