0722-300-690 חייג
לקופה
0item(s)

סל הקניות שלך ריק

Navigation

מבחר איכותי של אטמי אוזניים

ציוד רפואי וציוד ספורט שאנו משווקים מספק מענה לשלל צרכים ומטרות. בין היתר תמצאו באתר שלנו מבחר איכותי של אטמי אוזניים מחיר משתלם במיוחד. המבחר כולל אטמים למים, שחייה ורעש שעשויים מחומרים איכותיים, בטוחים ולא מזיקים, המותאמים לאוזן המשתמש.

 

מגוון אטמי אוזניים

 

באתר שלנו תמצאו מבחר מגוון אטמי אוזניים המוצעים עבור מחירים משתלמים במיוחד. המבחר כולל בין היתר:

 

  • אטמי אוזניים למים ושחייה- אטמים איכותיים תוצרת ארה"ב, עשויים מסיליקון רך בצבע סגול, מונעים חדירה של מים לתוך האוזניים באמבטיה, מקלחת או בברכה. האטימה מסייעת במניעת דלקות וזיהומים באוזניים. יש לציין כי לאחר השימוש מומלץ לחטא את האטמים בכוהל.
  • אטמים לשחייה ורעש עם חוט- אטמים לאוזניים בצבע כחול עם חוט לקשירה המונעים חדירת רעש ברמה של עשרים ושבעה דציבלים. האטמים עשויים ממטבעות סיליקון מאוד רכות המעניקות נוחות שימוש מרבית. כמו כן האטמים מסופקים עם חוט לצוואר שבעזרתו ניתן להסיר בנוחות ומהירות את האטמים מבלי לאבדם.
  • אטמים למבוגרים- אטמים למבוגרים תוצרת ארה"ב, ייעודיים להגנה בפני רעש ברמה גבוהה של עד עשרים ושניים דציבלים. הם עשויים מסיליקון איכותי נטול רעלים, בעל כושר התאמה גבוה לצורת האוזן, המספק נוחות שימוש מרבית. בנוסף אטמים אלו טובים לשימוש בטיסות או לאחר ניתוח והם גם עמידים בפני מים. הם גם טובים לשינה, שחייה, רחצה, נסיעות, פעילות ספורטיבית , לחץ בטיסה, השתתפות באירועים רועשים ועוד.
  • אטמים לשיפור שינה ומניעת רעש- אטמים רכים העשויים מספוג מוקצף מותאם למבנה תעלת האוזן. אטמים אלו מסייעים בשיפור איכות השינה בבית, בטיסות, בתי חולים, מטוסים ועוד.
  • אטמים ללימודים- אטמי אוזניים מסיליקון עם יכולת הפחתה של עד עשרים ושבעה דציבלים. האטמים שמגיעים עם חוט מצוינים לצרכי לימוד וצרכי שינה בסביבה רועשת.

 

להזמנת אטמי אוזניים

לצפייה במוצרים לחצו כאן

 

הזמנת אטמי אוזניים מחירכדאי מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עזרים בטלפון 0722-300-690.