0722-300-690 חייג
לקופה
0item(s)

סל הקניות שלך ריק

Navigation

אטמי אוזניים מומלצים נגד מים ורעש

בחנות האינטרנט המתקדמת של חברת עזרים מוצע מבחר גדול של עזרים רפואיים, ממוצרי אורטופדיה לציוד רפואי, מוצרי ספורט ועד מוצרים לגיל השלישי. בין היתר החברה משווקת ומוכרת אטמי אוזניים מומלצים למים ורעש. מדובר באטמים איכותיים, בטוחים ונוחים לשימוש, העשויים מסיליקון או ספוג מוקצף. אלו אטמי אוזניים מותאמים למבנה האוזן של המשתמש, המוצעים עבור מחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

המלצה לשימוש באטמים מותאמים

 

השימוש באטמי אוזניים מותאמים כנגד רעש או כנגד מים מספק הגנה, איטום ובידוד לאוזן. התאמה זאת מושגת בזכות החומרים הרכים והגמישים מהם עשויים האטמים, שיכולים להיות סיליקון או ספוג מקוצף. בנוסף, אטמים מותאמים מונעים אי נוחות, לחץ וכאב על תעלות האוזניים, כאשר לא אחת מוצרים אלו מומלצים על פני פתרונות אחרים. כך למשל, אטמים לאוזניים עדיפים על פני אוזניות מגן בייחוד כאשר יש צורך להשתמש בציוד נוסף כמו משקפיים או קסדת מגן.

 

 אטמים מומלצים כנגד רעש

 

לא אחת אנו נדרשים לשהות, לפעול ולתפקד בסביבה רועשת במיוחד החושפת את האוזניים לצלילים מאוד חזקים שעלולים לגרום לנזק שמיעתי. אטמי אוזניים מותאמים עם יכולת בידוד של דציבלים גבוהים, בין עשרים ושניים לשבעים ושניים דציבלים, מהווים אמצעי יעיל להימנע מחשיפה לא בריאה לרעש. הם מעניקים אטימה יעילה ונוחה של תעלות האוזניים ובכך מפחיתים באופן משמעותי רעשים חזקים וגבוהים. בין היתר אטמים אלו מעולים עבור עובדי תעשייה החשופים לרעש קבוע של מכונות ולחילופין גם למוזיקאים החשופים לצלילים חזקים מכלי נגינה או מערכות הגברה. כמו כן האטמים טובים בעת שימוש במכשירים בייתים רועשים כמו שואב אבק או מקדחה.

 

אטמים מומלצים כנגד מים

 

מלבד רעש, אטמי אוזניים מומלצים גם כנגד חשיפת האוזניים למים העלולה לגרום לדלקות באוזניים. זהו אמצעי חשוב לבעלי אוזניים רגישות הסובלים מדלקות אוזניים חוזרות, למי שעומד בפני ניתוח באוזניים, או למי שמתפקד באופן קבוע ושוטף בסביבה רטובה. אטמים אלו טובים גם לשימוש בעת רחצה במקלחת, אמבטיה, בריכה, ים או כל מקור מים אחר.

 

להזמנת אטמי אוזניים מומלצים

לצפייה במוצרים לחצו כאן

 

הזמנת אטמי אוזניים מומלצים מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עזרים בטלפון 0722-300-690.