0722-300-690 חייג
לקופה
0item(s)

סל הקניות שלך ריק

Navigation

הגנה מושלמת עם אטמי אוזניים נגד רעש

אם שגרת החיים דורשת מכם להיחשף באופן שוטף לרעשים גבוהים וחזקים, הם עלולים לפגום באיכות שמיעתכם. באתר המתקדם והמאובטח של חברת עזרים תמצאו מבחר איכותי של אטמי אוזניים נגד רעש מחיר כדאי ביותר. מדובר באטמים רכים עשויים מסיליקון או ספוג מוקצף, נוחים ובטוחים לשימוש, המספקים הגנה מלאה לאוזניים מפני רעש חזק ונזקיו.

 

אודות נזקי רעש

 

בדרך כלל אנו מתייחסים לאי הנוחות המיידית שרעש גורם. אולם בפועל הנזקים הרציניים נוצרים עקב חשיפה ממושכת לרעש  חזק. יש לדעת כי חשיפה ממושכת לרעש חזק, בין אם בעבודה או בבית, עלולה לפגום באיכות השמיעה לצד האצת קצב הנשימה ולחץ הדם, התכווצויות שרירים, מתח, בעיות במערכת העיכול, בעיות שינה ועייפות. בנוסף לכך, מגורים ועבודה בסביבה רועשת, למשל ליד שדה תעופה, מעלים את רמת חוסר השקט ויוצרים בעיות נפשיות.

 

כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה להגן על עצמנו ועל האוזניים שלנו מפגעי פגעי רעש, כפי אטמי אוזניים רעש מספקים. מדובר באטמים איכותיים, בטוחים ונוחים לשימוש, המתאימים עצמם לאוזן שלכם ומעניקים רמה גבוהה של אטימות מפני רעש. כמו כן הם תורמים להקטנת רעשי סביבה מזיקים מבלי למנוע את היכולת לתקשר עם הסובבים אתכם.

 

היכולת לתפקד עם אטמי אוזניים

 

אחת החששות משימוש באטמי אוזניים כנגד רעש הינו משיבוש יכולת תקשורת בין העובדים. חשוב להבין כי לרוב חשש זה אינו מוצדק. נהפוך הוא, האטמים מסייעים בסינון רעשים חזקים שמשבשים את יכולת הריכוז והשמיעה. סינון זה מקטין את העומס על מערכת השמיעה ומגביר את יכולת ההקשבה וההבנה של תקשורת מילולית.

 

אמצעים נוספים להגנה מפני רעש

 

מלבד שימוש באטמי אוזניים איכותיים יש עוד מספר פעולות ואמצעים להקטנת נזקי רעש. בתור התחלה יש לנסות ולהימנע ככול הניתן מלשהות במקומות רועשים. במידה והנכם נדרשים להיות בסביבה רועשת בעבודה, בבית בהופעה וכו', עדיף לצאת מידי פעם מהסביבה הרועשת ולתת מנוחה לאוזן ולגוף. כמו כן, שמיעת צפצופים באוזניים דורשת להתרחק באופן מיידי ממקור הרעש. בנוסף, יש לדעת כי פעילות גופנית מאומצת בסביבה רועשת מעלה את נזקי השמיעה, ולכן חשוב בתנאים כאלו להאריך את היציאה להפסקות. ולבסוף, אם אתם חשופים באופן קבוע לרעש חשוב לגשת לבדיקות שמיעה תקופתיות ולעקוב אחר איכות השמיעה שלכם.

 

להזמנת אטמי אוזניים לרעש

למידע עלינו לחצו כאן

 

הזמנת אטמי אוזניים נגד רעשכדאימוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עזרים בטלפון 0722-300-690.