0722-300-690 חייג
לקופה
0item(s)

סל הקניות שלך ריק

Navigation
מכשיר אדים קרים במקרים של אלרגיה נשימתית או גודש באף אצל פעוטות

מכשיר אדים קרים במקרים של אלרגיה נשימתית או גודש באף אצל פעוטות

199.00  ₪

(חסר במלאי)

 • מכשיר אדים קרים מכשיר אדים קרים

מכשיר אדים קרים במקרים של אלרגיה נשימתית או גודש באף אצל פעוטות

מק"ט : 1999

סקירה מהירה

מכשיר אדים קרים יכול לפעול 24 שעות ברציפות בכל ימות השנה, אינו גורם לעיבוי מים ומתאים בעיקר במקרים של אלרגיה נשימתית. לפיכך הנטייה היא להמליץ על מכשירי אדים קרים. מכשיר האדים הקרים מפזר רסיסי מים קטנים לאוויר.

פעולה שקטה במיוחד

זמינות: חסר במלאי

199.00  ₪

פרטים

מכשיר אדים קרים במקרים של אלרגיה נשימתית ולהקלת הנשימה אצל פעוטות

תפקידו של מכשיר אדים קרים הוא להוסיף לחות לאוויר, ולכן הוא מסוגל לעזור במיוחד לפעוטות הסובלים מקשיים בדרכי הנשימה ומאף סתום.

בטיחות וחסכון

לעומת מכשיר אדים חמים, מכשיר אדים קרים אינו מרתיח את המים והוא פועל ללא גוף חימום, ולכן ניתן להשתמש בו 24 שעות ברציפות לאורך כל ימות השנה. מסיבה זו הוא גם חסכוני בחשמל באופן משמעותי ממכשיר אדים חמים, והשימוש בו אינו טומן בחובו סכנה של כוויה. מעבר לכך, קירות הבית יודו לכם אם תשתמשו במכשיר אדים קרים ולא חמים, משום שמכשיר האדים הקרים אינו מביא להתעבות מים על הקיר וכתוצאה מכך לעובש.

מכשיר אדים קרים לפעוטות

פעוטות סובלים אף יותר ממבוגרים מגודש באף, משיעולים ומקשיים בדרכי הנשימה. יעיד על כך כל מי שראה תינוק מצונן המתקשה לנשום בשל אלרגיה נשימתית או עקב צינון קל. מכשיר אדים קרים גורם לאוויר בחדר להיות לח יותר, ולכן הוא מציע פתרון קל ופשוט לבעיות כאלה. המכשיר נמצא בשימוש נרחב בקרב הורים לפעוטות, במיוחד בעונת החורף ובזמנים של מחלות בדרכי הנשימה. המכשיר גורם להורדה של רמת היובש בחדרי ילדים, והוא יעיל במיוחד במקרים של אלרגיה נשימתית ובהקלת תחושות גודש בדרכי הנשימה.

המכשיר עוזר גם במצבי צינון ושיעול אצל פעוטות, ולכן הוא פתרון מעולה ללילה שקט ורגוע אצל פעוטות. בשל כך, הוא יכול להיות גם מתנה נהדרת ללידה 

באופן כללי, הגברת רמת הלחות בבית היא דבר בריא עבור כל יושבי הבית, ולא רק לפעוטות. היות ואין הגבלת זמן להפעלת מכשיר אדים קרים, ולאור זאת שהוא חסכוני ובטוח יותר לשימוש, הנטייה הברורה היא לבחור בו על פני מכשיר אדים חמים.

טיפול במכשיר

יש לטפל במכשיר אדים קרים באופן שגרתי. אחת ליום רצוי לרוקן את המים, לייבש את המכשיר ולמלאו במים חדשים. אחת לשבוע מומלץ לנקות את המכשיר עם סבון ולאחר מכן לייבש אותו. בתום תקופת המחלה ולפני אחסון המכשיר, יש לבצע ניקוי יסודי פעם נוספת ולייבש את המכשיר.

מידע נוסף

מידע נוסף מכשיר אדים קרים זה משלב שימוש בטכנולוגיות גלי אולטרסאונד על מנת לאדות מים. עיצוב חינני וקומפקטי שאינו תופס הרבה מקום ומספק מדי יום לרווחתה וסביבה בריאה לכל המשפחה. התהליך איננו גורם לכוויות, איננו משנה את טמפרטורת המים והוא שקט במיוחד ועל כן מתאים לחדרי ילדים. הרמה המתאימה של לחות עוזרת לשמור פונקציות הגנה טבעיות של ריריות האף ודרכי נשימה ומספקות הגנה חזקה יותר נגד חיידקים וזיהום חלקיקים . רצוי למדוד את רמת הלחות בחדר לפני הפעלת המכשיר על מנת לשמור על כמות הלחות הרצויה. ילד בריא 40-60% ילד מצונן 60-70% ילד אסתמטי 35-50% חלקי המכשיר: 1. פקד פעלה. 2. גובה רמת המים. 5. מוצא אדים. 0. מכסה המיכל. 3. מיכל המים. 0. יח' האידוי. 0. מיקום חיבור חשמל. 8. מתאם חשמל. 9. פתחי אוורור. אמצעי זהירות כללי: לפני השימוש במכשיר יש לקרוא את המידע הכלול במדריך ולשמור אותו לעתיד בהתאם לצרכים. מכשיר חשמלי אינו מיועד לשימוש ע"י אנשים )כולל ילדים( עם ליקוי פיזי, נפשי או חוסר ידע או ניסיון, רק בפיקוחו של אדם מבוגר שיהיה אחראי לביטחונם. אל תשאיר את המתאם מחובר לחשמל כאשר אינו בשימוש . המכשיר חייב לשמש רק למטרה שלמה נועדה. כל שימוש אחר נחשב לבלתי הולם ומסוכן. אין להציב המכשיר על משטח עשוי מחומר רגיש למים או לחות. החיבור לשקע חשמל רק לשקע שנמצא מחוץ לטווח מגע של ילדים. מיקום אידיאלי בגובה 04-144 ס"מ מהרצפה. יציאת האדים לכיוון חלל החדר ולא לכיוון רהוט וכד'. יש לשמור על פתח אוורור פנוי )9( . לעולם אין להוסיף מלח או כל תוסף למים במיכל. אין להפעיל ללא מים. טיפול במכשיר רק לאחר ניתוק מהחשמל. אין לאחסן המכשיר כאשר יש בתוכו מים אלה רק לאחר ריקונו. הוראות הפעלה: ודאו שמתג ההפעלה כבוי והמכשיר אינו מחובר לחשמל. שים את המכשיר בהתאם לאמצעי הזהירות. למלא את מיכל המים במים שהורתחו קודם לכן לפחות 04 מעלות צלזיוס. יש למלא עד לגובה קו המילוי. מילוי במים שלא הורתחו יגרום לאבנית ופגיעה בתפקוד המכשיר. סגור המכסה, הכנס המתאם לשקע החשמל והפעל המכשיר. ניקיון: הסר את מכסה היחידה, הסר את תא האידוי)0(, רוקן המים לחלוטין מהמיכל. יבש עם מטלית יבשה. במידה ונוצר אבנית למלא המיכל עם מים וחומץ ביתי ולהשאיר למשך כ-0 שעות . לאחר מכן לשטוף את המיכל מספר פעמים עם מים ואף עם מים פושרים )04 מעלות(, לנגב היטב עם מטלית יבשה. תקלות: המכשיר איננו עובד- ודא חיבור המתאם לשקע החשמל וחיבור הכבל למכשיר. בדוק מצב כפתור ההפעלה. נורת ההפעלה דולקת אך המכשיר אינו מאדה- בדוק אם אין משקעי סידן על משטח האידוי הפנימי. ריח מוזר של אדים-בצע את תהליך הניקוי של המכשיר.
מק"ט 1999

תגיות המוצר

השתמש ברווחים על מנת להפריד בין התגיות. השתמש בגרשיים בודדות (') לביטוים.

 1. מכשיר בריאותי חוות דעת מאת יוני בתאריך 07/04/2016
  מחיר
  איכות
  שירות
  שימושי

  המכשיר עזר לי להתגבר על השיעול הטורדני שהיה לי
  מומלץ

כתוב חוות דעת שלך

איך תדרג מוצר זה? *

  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
מחיר
איכות
שירות
שימושי